МРТ навколоносових пазух носа

« Назад

МРТ навколоносових пазух носа
Ой, як це складно! Але я спробую. МРТ (магнітно-резонансна томографія) навколоносових пазух носа - це спеціальне обстеження, яке допомагає лікарям отримати детальну інформацію про стан пазух носа. Воно проводиться за допомогою сильного магнітного поля і радіохвиль.

Під час МРТ ви лежите на спеціальному ліжку, яке потрапляє в тунель апарату. Важливо зберігати спокій під час обстеження, адже рух може спотворити отримані зображення. Обстеження триває близько 30-60 хвилин.

МРТ навколоносових пазух носа використовується для діагностики різних проблем, таких як запалення слизової оболонки, поліпи, кисти, або пухлини. Завдяки цьому обстеженню лікар може отримати детальну картину структури і функції пазух носа.

Після завершення МРТ, лікар проаналізує отримані зображення та зробить висновки про ваше здоров'я. Ви можете отримати рекомендації щодо подальшого лікування або діагностики.

Отже, МРТ навколоносових пазух носа - це безболісне і безпечне обстеження, що допомагає лікарям отримати важливу інформацію про ваше здоров'я.

https://mrt-ct.com.ua/mrt/mrt-golovi/mrt-navkolonosovikh-pazukh